'Paqe' në kryeqytet, Prishtina dhe Drita ndahen me barazim

'Paqe' në kryeqytet, Prishtina dhe Drita ndahen me barazim

21:51, 28/09/2022

Prishtina dhe Drita kanë barazuar në klasiken e futbollit të Kosovës.

Rezultati pas 90 minutave ishte i barabartë 0:0 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës i takon javës së tretë kampionale, e cila ishte shtyrë për shkak se Ballkani ka luajtur ndeshjet në garat evropiane në tempullin “Fadil Vokrri”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco