Derbi me Dritën, Munishi: Të tregojmë se sa e madhe është Prishtina

Derbi me Dritën, Munishi: Të tregojmë se sa e madhe është Prishtina

15:34, 26/09/2022

Të mërkurën do të zhvillohet ndeshja Prishtina – Drita në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Trajneri i klubit kryeqytetas, Ismet Munishi, ka thënë se në këtë përballje djelmoshat do të tregojnë se sa e madhe është FC Prishtina.

“Të mërkurën do të tregojmë se sa e madhe është Prishtina, sepse ‘rrethet’ kanë filluar ta çojnë kokën si shumë. ‘Plisat’ do të bëjnë atmosferë siç i ka hije klubit më të madh shqiptar”, ka thënë Munishi.

“Të mërkurën do të tregojmë se sa e madhe është Prishtina, sepse ‘rrethet’ kanë filluar ta çojnë kokën si shumë. “Plisat” do të bëjnë atmosferë siç i ka hije klubit më të madh shqiptar”, Ismet Munishi.

Kujtojmë se ndeshja do të fillojë në orën 19:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco