Kosova përfundon në vendin e tretë në European Esports Championship në lojën Dota 2

Kosova përfundon në vendin e tretë në European Esports Championship në lojën Dota 2

19:33, 25/09/2022

Kosova ka korrur një sukses të lartë duke përfunduar në vendin e tretë në European Esports Championship 2022 në lojën Dota 2

“Kosova arriti edhe një sukses duke përfunduar e treta në 2022 European Esports Championship në lojën DotA 2”, thuhet në njoftimin e Federatës Esports Kosova.

“Ne i urojmë suksese ekipës së DotA 2 në turnirin e ardhshëm në “IESF WORLD ESPORTS CHAMPIONSHIPS” i cili do të mbahet gjatë dhjetorit të këtij viti, në Bali”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco