VIDEO/ Supergol i Raspadorit, Italia ndëshkon Anglinë

VIDEO/ Supergol i Raspadorit, Italia ndëshkon Anglinë

22:19, 23/09/2022

Italia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Anglisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Gol fantastik nga Giacomo Raspadori, i cili me një gjuajtje nga jashtë zone mposhti portierin Pope.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco