Ballkani pëson gol në minutën e 90-të, ndeshja shkon në vazhdime

Ballkani pëson gol në minutën e 90-të, ndeshja shkon në vazhdime

22:30, 11/08/2022

Ballkani duket i pafat sonte.

Pasi e pa vetën të kualifikuar në Play-Off kur shënoi Ermal Krasniqi në minutën e 83-të për rezultatin 1:1, vendasit kanë shënuar gol në minutën e 90-të dhe janë në epërsi 2:1.

Me këtë rezultat ndeshja shkon në vazhdime 2 herë nga 15 minuta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco