Fillon ndeshja Klaksvik – Ballkani

Fillon ndeshja Klaksvik – Ballkani

20:21, 11/08/2022

Ka nisur ndeshja e dytë në kuadër të rrethit të tretë në Conference Leagu ndërmjet Klaksvik dhe Ballkanit që po zhvillohet në Ishujt Faroe.

Ballkani ka epërsi nga ndeshja e parë me rezultat 3:2 dhe sonte duhet ta mbrojë këtë epërsi për të kaluar në Play-off që do të ishte historike për futbollin kosovar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco