U akuzua se tradhton Icardin me një futbollist, flet Wanda Nara

U akuzua se tradhton Icardin me një futbollist, flet Wanda Nara

14:38, 10/08/2022

Martesa e Wanda Narës me Mauro Icardin po shkon drejt fundit. Modelja argjentinase akuzohet se ka tradhtuar sulmuesin e PSG-së me një futbollist tjetër.

Gazetarët i kanë bërë pritë në aeroport Wandës, kur ajo po largohej nga Argjentina për t’u kthyer në Europë.

“Preferoj të mos flas rreth kësaj gjëje, gjithçka në rregull”, ishin fjalët e para të saj me gazetarët. Pas insistimit të tyre për një prononcim, ajo u ndal vetëm pak sekonda.

“Juve nuk mund t’ju gënjej. Për këtë arsye nuk ju them asgjë. E dimë shumë mirë situatën, por është intime”, theksoi ajo para se të largohej.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco