Liridon Krasniqi e zbulon skuadrën e tij të re

Liridon Krasniqi e zbulon skuadrën e tij të re

13:58, 10/08/2022

Liridon Krasniqi është bërë më skuadër të re.

Futbollisti kosovar ka njoftuar se do ta vazhdojë karrierën në Tajlandë.

Mesfushori kualitativ vitet e fundit i ka kaluar në futbollin aziatik, kryesisht në Malajzi, ku e ka marrë edhe nënshtetësinë e këtij vendi dhe është bërë pjesë e kësaj Kombëtareje.

Ndërsa tash, 30 vjeçari ka vendosur të nënshkruajë me skuadrën tajlandeze, Khon Kaen United FC, shkruan “Gazeta Express”.

Ai e ka shprehur lumturinë e tij që iu bashkua klubit të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco