Drita fiton miqësoren ndaj Vllaznisë së Pozheranit

Drita fiton miqësoren ndaj Vllaznisë së Pozheranit

22:58, 07/08/2022

Drita ka shënuar fitore në një ndeshje miqësore kundër Vllaznisë së Pozheranit.

“Bardhekaltrit” triumfuan 2:0 ndaj ekipit nga Pozherani në takimin e luajtur në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Dy golat vendimtar për Dritën i ka realizuar sulmuesi Ardit Tahiri.

Kjo sfidë u zhvillua në vazhdën e përgatitjeve për edicionin e ri që nis javën e ardhshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco