Lazio blindon portën, arrihet marrëveshja me gardianin e Spezias

Lazio blindon portën, arrihet marrëveshja me gardianin e Spezias

20:51, 07/08/2022

Provedel është portieri i ri i Lazios. Në fund Lotito arriti të kënaqë Sarrin dhe Spezian, që merr 2.5 milionët që kërkonte dhe një bonus. Ndërkohë që në dispozicion të teknikut Gotti vjen nga Fiorentina portieri Dragowski.

 Provedel do të kryejë nesër vizitat mjekësore në Romë dhe nëse gjithçka shkon mirë do të firmosë kontratën e tij me Lazion.

Kryeqytetasit kishin nevojë për një portier pas largimeve të Reinas dhe Strakoshës dhe më në fund Lotito ka plotësuar kërkesën e teknikut Sarri. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco