Suarez nuk është në radarin e Los Angeles  ​

Suarez nuk është në radarin e Los Angeles ​

23:39, 29/06/2022

Sulmuesi uruguaian, Luis Suarez nuk do të transferohet në Amerikë, te Los Angeles.

 

Sipas ‘Goal’, Suarez nuk është në radarin e LAFC-së pasi në vend të uruguaianit ata i kanë vënë sytë te një tjetër sulmues.

Trezeguet, i Aston Villa është objektivi i tyre kryesor, edhe pse nuk ka përparime me klubin anglez.

Klubi, megjithatë, është i vendosur të nënshkruajë me një sulmues pasi së fundmi kanë transferuar Gareth Bale dhe Giorgio Chiellini.

Mbetet të shihet nëse ekipi amerikan do të arrijë marrëveshje për sulmuesin egjiptian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco