Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi, Mourinho piketon mbrojtësin francez

Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi, Mourinho piketon mbrojtësin francez

22:03, 26/06/2022

Roma është në kërkim të një tjetër qendërmbrojtësi dhe në skenë ka dalë edhe një emër nga LaLiga.

Bëhet fjalë për mbrojtësin francez të Barcelonës, Clement Lenglet. Me Katalanasit ai e ka mbyllur.

Veç Romës edhe Tottenham e do mbrojtësin e qendrës. e do me në skuadër dhe u mbetet drejtuesve ta bindin Lenglet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco