Bayern Munich e tepron, i vendos çmimin e kripur Lewandowskit

Bayern Munich e tepron, i vendos çmimin e kripur Lewandowskit

19:41, 26/06/2022 Abc News LIVE Bayern Munich e tepron, i vendos çmimin e kripur Lewandowskit schedule 17:51 - 26 Qershor, 2022 Barcelona nuk dorëzohet për Robert Lewandowskin, ndërkohë që nga ana tjetër edhe Bayern Munich nuk ka ndërmend të lëshojë. Madje kampionët e Gjermanisë po e bëjnë edhe më të vështirë misionin e katalanasve, që janë gati të ofrojnë 40 milionë euro për polakun. Sky Germany së fundmi raporton se Bayern Munich ka fiksuar edhe çmimin për Lewandowskin. Bavarezët duan 60 milionë euro, një shifër e lartë kur sulmuesi ka edhe një vit kontratë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco