FOTOLAJM/ Tifozët duan bileta, ja sa euro ofrojnë

FOTOLAJM/ Tifozët duan bileta, ja sa euro ofrojnë

13:23, 25/05/2022

Tifozët që kanë mbërritur në Shqipëri për finalen e Conference League, janë duke kërkuar bileta në tregun e zi për ndeshjen Roma-Feyenoord.

Në foto shihet një tifoz me një pankartë në duar që kërkon bileta për ndeshjen.

Mësohet se tifozët ofrojnë nga 1 mijë deri në 2 mijë euro.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco