Arrestohet Ismail Morina – Ballisti

Arrestohet Ismail Morina – Ballisti

11:55, 25/05/2022

Sot është arrestuar tifozi shqiptar, Ismail Morina – më mirë i njohur si Ballisti.

Kjo është bërë e ditur në faqen zyrtare të tij në Facebook, ndërsa thuhet se ai nuk po vazhdon të jetë i lirë.

Në bazë të informatave, “Ballisti” u arrestua në Kukës, e që bëhet e ditur se do të ketë informata shtesë.

Tifozi që u bë i njohur pasi e lëshoi dronin me flamurin e Shqipërisë Etnike në Beograd, nga ajo kohë ka pasur probleme me ligjin dhe nuk është bërë asnjëherë rehat. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco