VIDEO/ Vendoset baraspesha në finalen e Europa League, Borre shënon për gjermanët

VIDEO/ Vendoset baraspesha në finalen e Europa League, Borre shënon për gjermanët

22:40, 18/05/2022

Nuk ka zgjatur shumë avantazh i Rangers, pasi Eintracht Frankfurt ka vendosur baraspeshën 1-1 në finalen e Europa League në “Ramon Sanchez Pizhuan”.

Në minutën e 69’ ishte Rafael Borre ai i cili shënoi për skuadrën gjermane. Pas një krosimi të Kostic nga e djathta, kolumbiani me majën e këpucës arrin ta dërgojë topin në fundin e rrjetës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco