Finalja e Europa League/ Pjesa e parë, pa gola

Finalja e Europa League/ Pjesa e parë, pa gola

21:54, 18/05/2022

Eintracht Frankfurt dhe Glasgoë Rangers po luftojnë për të fituar trofeun e Europa League në stadiumin “Ramon Sanchez Pizhuan” në Seville.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa të dyja ekipet tentuan shumë pak duke preferuar më shumë të kapnin kundërshtarin në befasi.

Frankfurt tentojë pa më tepër, por skuadra gjermane nuk gjeti çelsin e sukesit për të shënuar.

Statistikat:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco