VIDEO/ Spektakël në finalen e Europa League,  tifozët dhurojnë 'show' në shkallët e stadiumit

VIDEO/ Spektakël në finalen e Europa League, tifozët dhurojnë 'show' në shkallët e stadiumit

21:20, 18/05/2022

Po luhet në këto momente në “Ramon Sanchez Pizhuan” finalja e Europa Leagues mes Eintracht Frankfurt dhe Glasgow Rangers.

Ashtu si para dhe në këto momente që po luhet ndeshja, atmosfera është mjaft elektrizuese, me dy tifozeritë e skuadrave që po dhurojnë mjaft emocione me gjithçka që po bëjnë në shkallët e stadiumit.

Tani mbetet për t’u parë nëse skuadrat do të ofrojnë të njëjtën gjë për spektatorët në fushën e lojës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco