Dinamo humb titullarin para sfidës me Kukësin, operacion i papritur në gju

Dinamo humb titullarin para sfidës me Kukësin, operacion i papritur në gju

14:04, 13/05/2022

Goditje për Dinamon, skuadra blu do të bëjë pa shërbimet e portierit Simon Simoni për sfidën e rëndësishme ndaj Kukësit, e cila do të zhvillohet në stadiumin “Kukës Arena” në orën 17:00, e vlefshme për javën e 34-të në Kategorinë Superiore.

Sipas “Panorama Sport”, zbulimi i sezonit i bluve në orët e vona të mbrëmjes së djeshme i është nën shtruar ndërhyrjes kirurgjikale në apadesit.

Një lajm i keq ky për Roberto Vanolin, i cili humbet titullarin e portës në një ndeshje shumë të rëndësishme të “nëndetëses” për mbijetesën në Kategorinë Superiore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco