VIDEO/ Momenti kur ndihmësi i Inzaghit goditi aksidentalisht Allegrin

VIDEO/ Momenti kur ndihmësi i Inzaghit goditi aksidentalisht Allegrin

14:03, 13/05/2022

Një video që po bëhet virale në rrjetet sociale tregon momentin kur Mario Cecchi, një nga ndihmësit e Simone Inzaghit, goditi aksidentalisht Massimiliano Allegrin gjatë finales së Kupës së Italisë të mërkurën.

Trajneri u shpreh se një anëtar i skuadrës së Interit e kishte sulmuar. Në një video që është bërë virale në rrjetet sociale tregon momentin kur Allegri u godit me shkelm nga Mario Cecchi, një prej ndihmësve të Inzaghit.

Prekja dukej shumë e lehtë dhe Cecchi i kërkoi menjëherë falje Allegrit, i cili ende nuk ishte i lumtur dhe u përjashtua menjëherë pas kësaj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco