Juventus ndal Milanin dhe i bën nder Interit

Juventus ndal Milanin dhe i bën nder Interit

23:01, 23/01/2022

Ndeshja mes Juventus dhe Milan në fakt prodhoi pak raste dhe lajmi i madh i sfidës ishte dëmtimi i Zlatan Ibrahimovicc në pjesën e parë të duelit.

Më pas, skuadrat treguan luftë, por munguan rreziqet e mirëfillta para portës, duke bërë që dueli të mbyllej me një 0-0 të thatë që sigurisht lë të pakënaqur kuqezinjtë.

Këta të fundit tashmë janë 4 pikë pas Interit të vendit të parë dhe tashmë duhet të shpresojnë në ndalesat e skuadrës së Inzagit për të rikapur vendin e parë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco