VIDEO/ Ramos e bën 'sefte', shënon golin e parë me fanellën e PSG-së

VIDEO/ Ramos e bën 'sefte', shënon golin e parë me fanellën e PSG-së

22:17, 23/01/2022

Sergio Ramos ka shënuar golin e parë me fanellën e PSG-së.

Mbrojtësi spanjoll shënoi në minutën e 62-të në sfidën ndaj Reims, duke dyfishuar rezultatin për parisienët.

Pas një krosimi të Di Marias nga këndi dhe pas një rrëmuje në zonë, topi përfundon në këmbët e Ramos, i cili me ngulm tundi rrjetën e skuadrës kundërshtare.

PSG po fiton 3-0 ndaj Reims.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco