Karateistja Fortesa Orana fiton medaljen e argjendtë në 'Paris Open'

Karateistja Fortesa Orana fiton medaljen e argjendtë në 'Paris Open'

19:59, 23/01/2022

Komiteti Olimpik i Kosovës ka njoftuar se karateistja, Fortesa Orana, ka fituar medaljen e argjendtë në garën e 'Paris Open', shkruan Syri.net Kosova.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco