VIDEO/ Supergol i Bajramit, fantazisti kuqezi ndëshkon Romën

VIDEO/ Supergol i Bajramit, fantazisti kuqezi ndëshkon Romën

19:47, 23/01/2022

Mesfushori i Kombëtares se Shqipërisë, Nedim Bajrami ka shënuar një gol të bukur sonte kundër Romës

Bajrami shënoi në minutën e 72-të, ndërsa Empoli është duke humbur me rezultatin 2-4 kundër Romës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco