Guardiola me sytë te Broja: Shumë i fortë dhe e vështirë ta mbash...

Guardiola me sytë te Broja: Shumë i fortë dhe e vështirë ta mbash...

22:10, 22/01/2022

Në ndeshjen e sotme kundër Mançester Sitit, Sauthemptoni ndaloi marshin prej 12 fitoresh radhazi.

Trajneri i kampionëve në fuqi, Pep Guardiola, në përfundim të kësaj sfide foli me elozhe për futbollistin shqiptar Armando Brojën.

Ata mbrojtën mirë dhe janë të pabesueshëm në kundërsulm. Armando Broja dhe Adams janë shumë të fortë dhe është e vështirë t’i mbash, por ne ja dolëm.”

Paraqitjet e Armando Brojës po bëjnë që Premier Liga të flas për të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco