Merret vendimi, ja data kur do të mbahen zgjedhjet për president në FSHF

Merret vendimi, ja data kur do të mbahen zgjedhjet për president në FSHF

14:48, 22/01/2022

Gara për presidencën e FSHF-së ka hyrë në fazën e saj më të nxehtë. 

Komiteti Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vendosur ditën e sotme edhe datën zyrtare kur do të zhvillohet Asambleja e Përgjithshme Zgjedhore.

Më 2 mars, në ambient e FSHF-ës, do të mbahen zgjedhjet për presidentin e ri të FSHF-ës dhe për anëtaret e ri të Komitetit Ekzekutiv. Në garën për president pritet të jenë Armand Duka dhe Dritan Shakohoxha.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco