Superiore/ Formacionet zyrtare të sfidave që luhen sot

Superiore/ Formacionet zyrtare të sfidave që luhen sot

13:28, 22/01/2022

Do luhen pas pak dy sfidat e javës së 17-të në Kategorinë Superiore, Partizani – Kastrioti dhe Teuta – Laçi.

Ndeshjet do luhen prej orës 13:45, ndërkohë që së fundmi janë zbuluar edhe formacionet me të cilat ekipet do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Partizani (4-3-3): Hoxha, Sota, Belica, Bitri, A. Marku, Rrapaj, H. Marku, Kallaku, Junior, Mala, Skuka

Kastrioti (4-1-4-1): Sali, Rami, Hussein, Dida, Neziri, Onanuga; Hasani, Henry, Greca, Kodra, Kaina

Formacionet zyrtare

Teuta (4-2-3-1): Qirko; Todorovski, Qaqi, Kotobelli, Idrizaj; Acquah, Aleksi; E.Vila, Plaku, L.Vila; Hebaj. Trajner: Edi Martini.

Laçi (4-3-3): Dajsinani; Velija, Velkoski, Turkaj, Ziko; Deliu, Shehu, Lushkja; Zarubica, Guindo, Mazrekaj. Trajner: Mirel Josa.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco