FOTO/ Përmirësohet gjendja e Raiolës, agjenti lë spitalin e Milanos

FOTO/ Përmirësohet gjendja e Raiolës, agjenti lë spitalin e Milanos

14:06, 21/01/2022

Gazeta gjermane ‘Bild’ riktheu në qendër të vëmendjes gjendjen e Mino Raiola, i cili ishte shtruar në spital kohë më parë.  

Fatmirësisht, kushtet e tij janë realisht të mira pasi sot ka dalë nga spitali në Milano.

Kështu konfirmohen edhe fjalët e thëna nga rrethi i ngushtë i agjentit. “Mino Raiola nuk është në terapi intensive dhe po i nënshtrohet kontrolleve rutinë”, thuhej në deklaratë.  

Ndërkohë, sot Raiola është parë të dalë nga spitali. Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco