Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, spikat Athletic Bilbao - Real Madrid

Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, spikat Athletic Bilbao - Real Madrid

13:40, 21/01/2022

Këtë të premte është hedhur shorti për çerekfinalet e Kupës së Mbretit, që do të luhet në datat 1, 2 dhe 3 shkurt. Ne do të shohim disa ndeshje të madha në këtë kompeticion, u do të përsëritet finalja e fundit e Superkupës së Spanjës Athletic Bilbao -Real Madrid, e cila u fitua nga Merengues.

Betis sfidon Real Sociedadin e Adnan Januzajt. Valencia pret Cadizin. Në fund, Rayo Vallecano i Ivan Balliut luan kundër Mallorcas.

Ndeshjet çerekfinale të Kupës së Mbretit:

Athletic Bilbao–Real Madrid

Real Sociedad – Betis

Valencia – Cadiz

Rayo - Mallorca

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco