Dy firma në një ditë, Kukësi firmos edhe me një mbrojtës

Dy firma në një ditë, Kukësi firmos edhe me një mbrojtës

09:06, 20/01/2022

Filip Gligorov do të jetë pjesë e klubit të Kukësit në pjesën e dytë të këtij sezoni, pas eksperiencës 6-mujore me Partizanin.

Mbrojtësi i krahut të djathtë ka nënshkruar dhe do të jetë nën urdhrat e trajnerit Diego Longo për ndeshjet në vazhdim.

Në të shkuarën Gligorov ka luajtur edhe me Vllazninë në Superiore. Po sot me Kukësin ka nënshkruar edhe Vasil Shkurtaj, kurse më parë ishte zyrtarizuar Emiliano Musta

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco