Atletico nuk dëshiron ta shesë Suarezin

Atletico nuk dëshiron ta shesë Suarezin

07:25, 20/01/2022

Luis Suarez do të vazhdojë të luajë në Atletico Madrid, të paktën deri në verë.

Ishte raportuar se Atletico mund ta shesë ish sulmuesin e Barcelonës në afatin kalimtar të janarit, me Aston Villën që interesohet për uruguaianin.

Steven Gerrard dëshiron ta rikthejë në Premierligë, të ribashkohet me të në “Villa Park”.

Por, edhe pse Suarez ka rënë shumë në formë, Atletico s’e ka ndërmend ta shesë në afatin e janarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco