FOTO/ S’ka mrekulli, Milani eliminohet nga Championsi

FOTO/ S’ka mrekulli, Milani eliminohet nga Championsi

23:00, 07/12/2021

Milani i ka dhënë lamtumirën kompeticioneve ndërkombëtare në këtë edicion, pasi është mundur 1-2 në shtëpi në ndeshjen e fundit në grup të Ligës së Kampioneve përballë Liverpulit dhe ka mbyllur grupin e vet në vendin e fundit.

Ka qenë Atletiko Madrid që ka kaluar në fazën tjetër të Ligës së Kampioneve, me një fitore 3-0 ndaj Portos në transfertë.

Në takimet e tjera, Real Madridi fitoi 2-0 ndaj Interit, por që t‰ dy ekipet u kualifikuan në raundin tjetër.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni rezultatet e ndeshjeve të sotme të Championsit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco