Champions League/ Rezultatet e pjesëve të para, Milani ende me shpresë

Champions League/ Rezultatet e pjesëve të para, Milani ende me shpresë

22:00, 07/12/2021

Janë mbyllur pjesët e para në ndeshjet e Champions League.

Milani po barazon me Liverpoolin, por ky rezultat e lë jashtë Championsit, pasi me rezultatet e deritanishme kualifikohet Porto në Grupin A.

Real Madridi po fiton me Interin, ashtu sikurse edhe Ajax e Dortmund e shohin veten në avantazh.

Në tabelën  mëposhtme mund të shihni rezultatet e 45 minutave të para në 6 sfidat e mbrëmjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco