Superliga/ Dinamo-Teuta dhe Tirana-Kastrioti, rezultatet e pjesëve të para

Superliga/ Dinamo-Teuta dhe Tirana-Kastrioti, rezultatet e pjesëve të para

17:45, 07/12/2021

Po luhen këtë pasdite dy ndeshjet e para të javës së 12-të të Superligës, Dinamo-Teuta dhe Tirana-Kastrioti.

Në “Air Albania”, bardheblutë e kanë mbyllur pjesën e parë në avantazhin 2-0 ndaj krutanëve, me golat e shënuar nga Taulant Seferi në minutën e 22-të dhe 45.

Takimi tjetër që zhvillohet në “Elbasan Arena”, me Dinamon pritëse, ende nuk është zhbllokuar dhe fraksioni i parë është mbyllur 0-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco