Mourinho: Inter na bëri dy gola qesharak

Mourinho: Inter na bëri dy gola qesharak

09:50, 05/12/2021

Trajneri i Romës,Jose Mourinho ka komentuar paraqitjen e lojtarëve të tij, në humbjen 0-3 ndaj Interit në Olimpico:

“Duke parë mungesat e shumta, nuk kemi patur potencialin sulmues, por Inter ka bërë dy gola qesharakë, të parin dhe të tretin”, ka thënë portugezi.

“Inter është më e fortë se ne dhe ne ishim të limituar nga mungesat,. Tetë lojtarë jashtë janë shumë kundër këtij Inter-i dhe në mbrojtje na mungonin elementë të rëndësishëm.

“Duhet të mendojmë për Spezia-n ku do të jemi pa Zaniolo-n dhe Mancini-n, të dy të skualifikuar”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco