Barcelona kërkon Cavanin, katalanasit i ofrojnë United në këmbim futbollistin e njohur

Barcelona kërkon Cavanin, katalanasit i ofrojnë United në këmbim futbollistin e njohur

18:11, 03/12/2021

Sipas “The Sun”, Barcelona do të bëjë një tentativë për Edinson Cavani-n në janar.

Situata financiare e klubit katalanas, gjithsesi, nuk i lejon katalanasit që të bëjnë lëvizje në merkato me përjashtim të rasteve me kosto zero.

Për këtë arsye ideja është ajo që t’i propozojnë anglezëve një këmbim me Philippe Coutinho.

Drejtuesit e Barçës kanë kontaktuar menaxherin e lojtarit për të parë nëse do të ishte i gatshëm të transferohej në Camp Nou.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco