Gigio Donnarumma dhe Lionel Messi prezantuan trofeun e tyre në ‘Parc des Princes’

Gigio Donnarumma dhe Lionel Messi prezantuan trofeun e tyre në ‘Parc des Princes’

21:33, 01/12/2021

Dita e festimit në “Parc des Princes”. Pak para fillimit të ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Nice, u zhvillua një ceremoni në nder të portierit Gigio Donnarumma dhe sulmuesi Lionel Messi, të cilët prezantuan trofeut të tyre përkatës të fituar të hënën.

Portieri italian prezantoi para tifozëve trofeun e tij Lev Yachine, para ardhjes së argjentinasit me Topin e Artë, i shtati i karrierës së tij të pasur.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco