VIDEO/ Dhuron tre asist, Messi protagonist në fitoren e PSG-së

VIDEO/ Dhuron tre asist, Messi protagonist në fitoren e PSG-së

20:39, 28/11/2021

Pasi u kritikua për performancën e zhvilluar në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Lionel Messi pritej të bënte kthesën në ndeshjen mes PSG-së dhe Saint-Etienne në stadiumin Geoffroy-Guichard.

Argjentinasi zhgënjeu paksa në aspektin e lojës, por e mbylli ndeshjen me tre asistime, sa numri i golave ​​të parisienëve në fitoren  3-1 ndaj Saint-Etienne.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco