Shtyhet ndeshja e Premierligës për shkak të borës

Shtyhet ndeshja e Premierligës për shkak të borës

14:26, 28/11/2021

Është shtyrë ndeshja mes Burnleyt dhe Tottenhamit, e vlefshme për javën e 13-të në Premierligë.

Kjo shtyrje ka ndodhur për shkak se po bie borë e madhe, e që rrjedhimisht ka pamundësuar zhvillimin e ndeshjes.

Kjo sfidë ishte planifikuar të luhej në orën 15:00.

Ende nuk dihet se kur do të luhet, por Tottenham ka konfirmuar se ndeshja është shtyrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco