Kampioni shqiptar i boksit bëhet baba për herë të parë/ Zbulohet emri i veçantë i të birit

Kampioni shqiptar i boksit bëhet baba për herë të parë/ Zbulohet emri i veçantë i të birit

16:08, 27/11/2021

Kampioni i ri shqiptar i boksit, Florian Marku është bërë për herë të parë baba me një djalë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Florian Marku publikuar foton me të birin nga një spitali në Britani ku lindi edhe fëmija.

Postimi i plotë i Florian Markut:

Faleminderit Zotit të gjithësisë për këtë mrekulli që më solli sot. Në të njëjtën datë ka lindur edhe nusja në 27 nëntor. Mirëseerdhë në këtë jetë, djali im Matin Marku. Zoti të dhëntë shëndet, fat dhe një jetë sa më të lumtur. Babi dhe mami do të duan pa kufij gjithmonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco