VIDEO/ E pabesueshme çfarë bën Aubameyang vetëm një metër larg portës

VIDEO/ E pabesueshme çfarë bën Aubameyang vetëm një metër larg portës

15:08, 27/11/2021

Arsenal po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Newcastle, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në Premier League.

Golat për “Topçinjtë e Londrës” janë shënuar nga Saka (minuta 56) dhe Martinelli (66). Mirëpo, para se të shënoheshin dy golat, Arsenal pati mundësi të kalonte në avantazh që në pjesën e parë me anë të Aubameyang, por sulmuesi nga Gaboni vetëm një metër larg portës, bëri më të vështirën duke mos arritur të shënojë.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco