A mund të transformohet trupi për pesë muaj në mënyrë natyrale përmes ushtrimeve?

A mund të transformohet trupi për pesë muaj në mënyrë natyrale përmes ushtrimeve?

15:58, 26/11/2021

Ushtrimet trupore që i bëni çdo ditë, është dhurata më e mirë që mund t'ia bëni vetes.

Ajo se çka diskutohet më së shumti, është se arritja e rezultateve të një trupi të formësuar a bëhet përmes formes naturale, apo injektimit në trup të substancave tjera, shkruan Syri Kosova.

Një trup mund të transformohet për pesë mua dhe atë në mënyrë natyrale.

Këtë e ka dëshmuar përmes dy fotografive, trajneri Vesel Popaj.

Në Instastory, ai ka hedhur imazhin krahasues dhe kjo arritje është falë një pune e dicipline të rreptë. 

Ja rezultati:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco