PSG: Lionel Messi dhe Neymar nuk janë më miq si te Barça?

PSG: Lionel Messi dhe Neymar nuk janë më miq si te Barça?

13:15, 26/11/2021

Treshja e sulmit të Paris Saint-Germain ishte në qendër të kritikave të mërkurën mbrëma pas humbjes me Manchester City (2-1), përfshirë Neymar dhe Lionel Messi.

I pari nuk ka shënuar në Champions League prej shtatë takimesh, seria më e gjatë e karrierës së tij në kompeticion. Ndwrsa argjentinasi ka realizuar vetëm katër gola ​​në të gjitha kompeticionet që nga fillimi i sezonit.

Dy lojtarët duket se nuk e gjejnë lidhjen që ishin tek Barcelona në fushë, por po në prapaskenë? Sipas gazetarit katalanas, Xavi Torres, “ Messi dhe Neymar nuk janë më aq miq ”, tha Torres në emisionin "Onze" .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco