U ndanë përfundimisht? Icardi jep një mesazh dhe duket se 'vulos' gjithçka

U ndanë përfundimisht? Icardi jep një mesazh dhe duket se 'vulos' gjithçka

10:23, 25/10/2021

Marrëdhënia midis Mauco Icardit dhe Wanda Nars duket se tashmë ka marrë një tjetër kthesë.

Para disa ditësh, ajo publikoi një foto në krahët e futbollistit duke i bërë të gjithë të mendojnë se gjërat mes tyre tashmë janë përmirësuar.

Por, sërish diçka ka nodhur me çifitn dhe të dy ata i kanë zhdukur të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjete sociale.

Madje, 28-vjeçari, ka postuar një foto me fanellën e PSG dhe shkruan: “Nuk është dhe aq keq të jesh vetëm”.

Mirëpo, Icardi ende nuk e ka hequr gruan nga ndjekësit në rrjete sociale.

Kujtojmë se Icardi dhe Nara u martuan në maj 2014 pasi Nara la ish-bashkëlojtarin e Icardit në Sampdoria, Maxi Lopez, i cili kishte tre djem me modelen.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco