VIDEO/ Çmenduri në ‘Artemio Franchi’, Inter përmbys rezultatin për 3 minuta

VIDEO/ Çmenduri në ‘Artemio Franchi’, Inter përmbys rezultatin për 3 minuta

22:17, 21/09/2021

Inter ka përmbysur rezultatin 2-1 përballë Fiorentinës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në Serie-A.

Fillimisht ishte Darmian ai i cili shënoi për zikaltërit në minutën 52’ dhe vendosi baraspeshën. Ndërsa 3 minuta më vonë ishte sulmuesi boshnjak Edin Dzeko ai i cili përmbysi rezultatin me një gol me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco