Formacione zyrtare/ Barcelona-Granada CF, katalanasit synojnë fitoren në shtëpi

Formacione zyrtare/ Barcelona-Granada CF, katalanasit synojnë fitoren në shtëpi

20:29, 20/09/2021

Katalanasit presin në shtëpi Granada CF,një ndeshje e vlefshme për javën e gjashtë të La Liga.

Barcelona kërkon fitoren për tu ngjitur në renditje, ku aktualisht është në vendin e 10-të .

Ndeshja do të luhet sonte në orën 21:00 “Camp Nou” .

Skuadrat kanë nxjerrë formacionet përkatëse, ku vihen re mungesa nga të dyja pankinat.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco