Rezultat ‘Live’ në Conference League, CSKA Sofie realizon golin e parë në histori kundër Romës

Rezultat ‘Live’ në Conference League, CSKA Sofie realizon golin e parë në histori kundër Romës

21:18, 16/09/2021

Natyrisht sytë do të jenë nga Roma e Murinjos e cila është pretendentja kryesore për të fituar trofeun në finalen e madhe që do të luhet vitin tjetër në Tiranë.

Në sfidat e tjera, Anorthosis do të presë në shtëpi Partizanin e Beogradit, Bodo/Glimt do të përballet me Zorjan, CFR Kluzh do të luajë në transfertë përballë Jablonecit ndërsa holandezët e AZ Alkmarit do të sfidojnë Randersin.

LIVE

Grupi B

Anorthosis-Partizan Beograd 0-0

Grupi C

Bodo/Glimt-Zoria 0-0

Roma-CSKA Sofies 0-1

Karej 10′

Grupi D

Jablonec-CFR Kluzh 0-0

Randers-AZ Alkmar 0-0

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco