Formacionet zyrtare Roma-CSKA Moska, Kumballa mbetet në stol

Formacionet zyrtare Roma-CSKA Moska, Kumballa mbetet në stol

20:53, 16/09/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe CSKA Moskës në kuadër të fazës së grupeve në UEFA Conference League.

Marash Kumbulla vazhdon të vuajë me Jose Mourinhos, i cili sonte kërkon nga Roma e tij vetëm fitore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco