Kosova e gatshme të përballet me Irlandën

Kosova e gatshme të përballet me Irlandën

12:33, 24/07/2021

Kosova A sot zhvillon ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të Kampionatit Evropian për Shtete të Vogla.

Vashat e Kosovës nga ora 16:00 përballen me Irlandën

Kjo është hera e parë që Kosova A femrat luan në arenën ndërkombëtare. 

Vashat tona janë të mobilizuara dhe kërkojnë më të mirën në këtë sfidë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco