Distria Krasniqi i siguron medalje Olimpike KosovĂ«s, shkon n’finale

Distria Krasniqi i siguron medalje Olimpike KosovĂ«s, shkon n’finale

10:36, 24/07/2021 ..

Distria Krasniqi i ka siguruar medalje Olimpike KosovĂ«s nĂ« “Tokio 2020”

Distria Krasniqi ka shënuar fitore në gjysmëfinale të Lojërave Olimpike, duke u kualifikuar në finale.

Xhudistja nga Kosova ka bërë ëndrrën realitet, duke fituar tashmë medalje Olimpike, derisa në finale do të kërkojë medalje të Artë

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco